Księgarnia

Witaj Podróżniku w Księgarni.

Tutaj możesz otrzymać wyjątkową i unikalną książkę będącą pamiątką po podróżach, które rozpocząłeś ze Stacji Fotografia.

Wszystkie książki dostępne w Księgarni wyprodukowane są przez Saal Digital.

Książki tego producenta są profesjonalnie i starannie wykonane, jakość odbitek jest na najwyższym poziomie – nie odbiega od cyfrowego oryginału, papier jest gruby i matowy, dzięki czemu nie pozostają na nim ślady palców. Świetnie prezentuje się ledwo widoczne płaskie łączenie stron, dzięki czemu można zamieścić jedno zdjęcie na obu stronach. Pełna oferta Saal Digital dostępna jest tutaj.

Dyrekcja Stacji natomiast proponuje obecnie jedną pozycję. Jest to fotoksiążka pt. „Fiordy”.

Książka ta może być Twoja, Drogi Podróżniku. Wystarczy skierować się do Dyrekcji Stacji i zapytać się o szczegóły dostawy.

W niedalekiej przyszłości powinny pojawić się kolejne pozycje. Jeśli jednak chciałbyś już teraz otrzymać taką książkę z innych podróży, zapraszamy do kontaktu z Dyrekcją, gdzie zapoznasz się ze szczegółami. Pamiętaj, że za projekt książki oraz odbitki nic nie płacisz, ponosisz jedynie koszty produkcji i wysyłki tej książki. Dyrekcja Stacji nie czerpie jakichkolwiek korzyści majątkowych z tego tytułu.